Wyślij do nas swoje zapytanie ofertowe. Przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę.

Na magazynie w Poznaniu mamy dostępne od ręki takie rury nierdzewne:

– rury okrągłe ze szwem;
– rury balustradowe;
– rury instalacyjne;
– rury konstrukcyjne;
– rury polerowane;
– rury szlifowane;
– profile nierdzewne.

Duży asortyment oraz zakres wymiarów!

Grubościenne rury nierdzewne, które proponujemy klientom, sprowadzane są wyłącznie na zamówienie. Mogą to być zarówno rury kwasoodporne bezszwowe jak i ze szwem. Specjalizujemy się w dostawach grubościennych rur spawanych o dużych średnicach i niestandardowych rozmiarach:
– średnica zewnętrzna: od 3’’ do 100’’ zgodnie ze specyfikacją standardów ASTM/ASME/ISO,
– grubość ścianki: od 3 mm do 60 mm,
– długość: do 12 m.

Dostawa

Średni czas dostawy takich rur kwasoodpornych wynosi ok. 3-4 tygodnie od momentu zamówienia.

Firma ROLL STEEL na potrzebę klientów zapewnia również dostawę rur bez szwu o standardowych rozmiarach i specyfikacji. Średni okres dostawy takich produktów wynosi ok. 8-10 tygodni od momentu zamówienia.

Pozostałe produkty związane z tą kategorią jak wszelkiego rodzaju złączki, również dostępne są wyłącznie na zamówienie.

Wszelkie warunki i możliwości mogą ulegać zmianom. Z tego względu stanowczo prosimy Państwa o kontakt dla otrzymania konsultacji i sprecyzowania szczegółów!

Poniżej przedstawiamy tylko niektóre zastosowania rur nierdzewnych, a ich wszechstronność sprawia, że są szeroko stosowane w wielu branżach i dziedzinach, gdzie wymaga się trwałego, odpornego na korozję i łatwego w utrzymaniu materiału przewodzącego płyny i gazy.

Przemysły:

Spożywczy i napojowy:

Znajdują zastosowanie w systemach transportu różnych napojów, w tym wody, płynów spożywczych, mleka, soków, piwa i innych.

Chemiczny i petrochemiczny:

Mogą być wykorzystywane do przesyłu chemikaliów, kwasów, związków organicznych i innych substancji.

Energetyczny:

znajdują zastosowanie w produkcji energii cieplnej i elektrycznej. Wykorzystuje się je w systemach przesyłu pary, wody chłodzącej, oleju termicznego oraz w urządzeniach do produkcji energii odnawialnej, takich jak panele słoneczne czy turbiny wiatrowe.

Budownictwo i architektura:

Wykorzystuje się je w balustradach, poręczach, schodach, ramach okiennych, konstrukcjach dachowych, elewacjach, rynnach, a także w systemach wentylacyjnych i ogrzewania.

Motoryzacyjny:

zwłaszcza w układach wydechowych, gdzie są poddawane wysokim temperaturom i działaniu korozji. Stal nierdzewna zapewnia wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie spalin.

Morski:

Rury wykorzystywane w konstrukcjach statków, platform wiertniczych, systemach przesyłu mediów oraz w instalacjach sanitarnych na statkach.

Oraz wiele innych zastosowań!