Wyślij do nas swoje zapytanie ofertowe. Przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę.

Rury Nierdzewne Hurtownia Stali Nierdzewnych ROLL STEEL | Poznań

Rura nierdzewna to jeden z rodzajów długich produktów hutniczych.  Dzięki warstwie tlenku chromu na powierzchni są odporne na rdze, wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

Na magazynie w Poznaniu mamy dostępne od ręki takie rury nierdzewne:

– rury okrągłe ze szwem;
– rury balustradowe;
– rury instalacyjne;
– rury konstrukcyjne;
– rury polerowane;
– rury szlifowane;
– profile nierdzewne.

Rury Nierdzewne Grubościenne i Cienkościenne 

Duży asortyment oraz zakres wymiarów!

Grubościenne rury nierdzewne, które oferujemy klientom w naszym sklepie, sprowadzane są wyłącznie na zamówienie. Mogą to być zarówno rury kwasoodporne bezszwowe (wyciskane na zimno i na gorąco) jak i ze szwem. Specjalizujemy się w dostawach grubościennych rur spawanych o dużych średnicach i niestandardowych rozmiarach:
– średnica zewnętrzna: od 3’’ do 100’’ zgodnie ze specyfikacją standardów i norm ASTM/ASME/ISO,
– grubość ścianki: od 3 mm do 60 mm,
– długość: do 12 m.Rury dostępne y w gatunkach 1.4301 (304 ) /1.4306 /1.4307 (304L) / 1.4306 / 1.4541 / 1.4571 / 1.4404 / 1.4462 / 1.4539 oraz innych

Nasz asortyment obejmuje rury w następnych wykończeniach powierzchni: polerowana, szlifowana, matowa. 

W zależności od sposobu produkcji, rura ze szwem wykonana z stali nierdzewnej może być dostarczana w stanie wyżarzonym lub nie poddawana wyżarzaniu. Ten proces ma na celu eliminację naprężeń wywołanych formowaniem i spawaniem, którym podlega rura stalowa nierdzewna.

Dostawa

Średni czas dostawy takich rur kwasoodpornych wynosi ok. 3-4 tygodnie od momentu zamówienia.

Firma ROLL STEEL na potrzebę klientów zapewnia również dostawę rur bezszwowych inox o standardowych rozmiarach i specyfikacji. Średni okres dostawy takich produktów wynosi ok. 8-10 tygodni od momentu zamówienia.

Pozostałe wyroby związane z tą kategorią jak wszelkiego rodzaju tuleje , złączki, również dostępne są wyłącznie na zamówienie.

Wszelkie warunki i możliwości mogą ulegać zmianom. Z tego względu stanowczo prosimy Państwa o kontakt dla otrzymania konsultacji i sprecyzowania szczegółów!

Poniżej przedstawiamy tylko niektóre zastosowania rur nierdzewnych, a ich wszechstronność sprawia, że są szeroko stosowane w wielu branżach i dziedzinach, gdzie wymaga się trwałego, odpornego na korozję i łatwego w utrzymaniu materiału przewodzącego płyny i gazy.

Rury Nierdzewne Bezszwowe i Spawane Zastosowania

Rury stalowe nierdzewne i kwasoodporne wykonane z najwyższej jakości materiałów posiadają szerokie zastosowanie w wielu branżach i przemysłach m.in :

Spożywczy i napojowy:

Znajdują zastosowanie w systemach transportu różnych napojów, w tym wody, płynów spożywczych, mleka, soków, piwa i innych.

Chemiczny i petrochemiczny:

Mogą być wykorzystywane do przesyłu chemikaliów, kwasów, związków organicznych i innych substancji tego typu.

Energetyczny:

Znajdują zastosowanie w produkcji energii cieplnej i elektrycznej. Wykorzystuje się je w systemach przesyłu pary, wody chłodzącej, oleju termicznego oraz w urządzeniach do produkcji energii odnawialnej, takich jak panele słoneczne czy turbiny wiatrowe.

Budownictwo i architektura:

Wykorzystuje się je w balustradach, poręczach, schodach, ramach okiennych, konstrukcjach dachowych, elewacjach, rynnach, a także w systemach wentylacyjnych i ogrzewania. Rury to jeden z najbardziej wytrzymałych produktów wykorzystywanych w tym przemyśle. 

Motoryzacyjny:

Zwłaszcza w układach wydechowych, gdzie są poddawane wysokim temperaturom oraz działaniu korozji. Stal nierdzewna zapewnia wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie spalin i innych czynników.

Morski:

Rury i tuleje wykorzystywane w konstrukcjach statków, platform wiertniczych, maszyn, systemach przesyłu mediów oraz w instalacjach sanitarnych na statkach. 

Oraz wiele innych zastosowań!

Rury Nierdzewne Ceny*

* aktualne ceny na rury i terminy realizacji prosimy sprawdzać przez przycisk darmowa wycena lub formularz kontaktowy.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na niezawodne rury nierdzewne i kwasoodporne od naszej hurtowni.

Jeśli nie znaleźliście Państwo na naszej stronie szukanego produktu, gatunku, lub innych informacji zachęcamy do kontaktu . 

Współpraca odbywa się na podstawie OWS (Ogólne Warunki Sprzedaży)

Naszą ofertę na inne produkty hutnicze oraz usługi obróbki stali możesz zobaczyć na naszych stronach „stal nierdzewna”, „stal stopowa”, „usługi”.